Informacje prawne

Wszystkie treści oraz elementy graficzne umieszczone na tej witrynie należą do firm LEMIR sp. z o.o. sp. k., Akzo Nobel, Casco Adhesives, Südwest, International Paint lub osób trzecich, które zgodziły się na publikowanie w/w materiałów na tej witrynie i nie mogą być kopiowane ani w całości ani w części bez zgody ich właścicieli.

Ewentualne wzorniki kolorów i palety barw zawarte na tej stronie są elektronicznym odzwierciedleniem kolorów i mają charakter wyłącznie poglądowy. Zapewnienie wierności barw jest poza naszym zakresem możliwości ponieważ zależy od indywidualnych ustawień monitora, jego rozdzielczości jak i ilości padającego na niego światła.

Wszelkie informacje technicze oraz porady zawarte na stronie są owocem najnowszej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie stosowania produktu i mają stanowić pomoc dla użytkownika. Zdając sobie jednak sprawę z różnorodności procesów obróbki, przygotowania powierzchni oraz możliwości zastosowania samego produktu, powyższe informacje nie są dla nas prawnie wiążące i nie zwalniają użytkownika z obowiązku sprawdzenia jak produkt zachowuje się na danej powierzchni i czy spełnia jego oczekiwania.

Zastrzegamy sobie prawo dokonywania zmian, poprawek, aktualizacji załączanych plików w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. Podejmujemy wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji i porad prezentowanych na naszej stronie. Istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. Informacje zawarte na naszych stronach i załączonych specyfikacjach podlegają zmianom od czasu do czasu w świetle nowych doświadczeń i naszej polityki ciągłego udoskonalania produktu. Sprawdzenie aktualności specyfikacji przed użyciem produktu wchodzi w zakres odpowiedzialności użytkownika.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona internetowa była wolna od wirusów, ale LEMIR sp. z o.o. sp. k. nie gwarantuje ani nie poświadcza wolności naszych stron internetowych od wirusów. Użytkownicy powinni zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie antywirusowe.

Firma Lemir nie ponosi również odpowiedzialności za zawartość ani wolność od wirusów stron internetowych, których linki są zamieszczone na naszej stronie.

© copyright Lemir 2024